"Uwielbiam grzyby uprawne za ich właściwości odżywcze" - FUN-GI
Ciesz się zdrowiem! Szukaj inspiracji i kupuj pyszne grzyby z dostawą prosto do Twojej kuchni.

poprzedni

Daria Rybicka - Dietetyk 

"Uwielbiam grzyby uprawne za ich właściwości odżywcze"

Daria Rybicka - grzyby uprawne doskonale nadają się jako dodatek do dań lub samodzielna potrawa. Są zdrowe, smaczne i dostarczają mnóstwa niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Mama 2 synów, dietetyk z wykształcenia, certyfikowany diet coach. Optymistka z wyboru.

Autorka bloga www.dariarybicka.pl, na którym pokazuje, jak zdrowo żyć. Ekspert z dziedziny zdrowego odżywiania dla całej rodziny. Zasady zdrowego żywienia na co dzień stosuje w swoim domu. 

Wiedzę i umiejętności cały czas aktualizuje na licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki temu w swojej pracy wykorzystuje najnowsze trendy dotyczące zdrowego odżywiania i skutecznego realizowania celów przez Pacjenta.

 

Jej celem jest dzielenie się w prosty sposób wiedzą dotyczącą zdrowego stylu życia. Udowadnia, że zdrowe posiłki są smaczne i szybkie w przygotowaniu. Grzyby uprawne to doskonała metoda do nadania potrawom wyjątkowego smaku i wzbogacenia ich wartości odżywczych. 

Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekonuje do tego, że najlepszym drogą do upragnionej sylwetki jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Pokazuje jak to zrobić, aby osiągnąć sukces.

 

Jesteś entuzjastą?
Lub znasz kogoś podobnego? Napisz

Entuzjaści

ZamówZamów